Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe ważnego dla naszej organizacji Programu
„Działaj Lokalnie”:

- srebrnemu darczyńcy - Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Sklorz,

- srebrnemu darczyńcy – „Dzika Chata” Ewa i Grzegorz Hajduk.

Program „Działaj Lokalnie” powstał w 2000 roku i jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Od początku realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP), a od 2021 również LGD ,,Kraina Dinozaurów”. Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego.

 Za pośrednictwem LGD „Kraina Dinozaurów” zostaną rozdzielone środki przekazane przez PAFW oraz pozyskane od samorządów, przedsiębiorców i osób prywatnych. Projekty powinny wyzwalać społeczną energię, zachęcać do współpracy i podejmowania odpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Decyzję o przekazaniu środków podejmuje Ośrodek Działaj Lokalnie. W ten sposób wsparcie otrzymują te inicjatywy, które odpowiadają na faktyczne potrzeby mieszkańców.

Jak zostać darczyńcą

W Programie „Działaj Lokalnie” możecie Państwo współpracować z Ośrodkiem Działaj Lokalnie LGD ,,Kraina Dinozaurów” i razem z organizacjami pozarządowymi oraz osobami zaangażowanymi w sprawy lokalnej wspólnoty zyskać Partnera, a wraz z nim dostęp do wiedzy o problemach społecznych i sposobach ich rozwiązywania.

Stając się Darczyńcą Programu Działaj Lokalnie w sprawdzony sposób podnosicie Państwo wiarygodność swojej instytucji jako odpowiedzialnej społecznie, budując pozytywny wizerunek i reputację.

Dzięki tym działaniom zaczniecie być Państwo postrzegani jako pełnoprawny członek lokalnej społeczności, przejmując część odpowiedzialności za najbliższe otoczenie.

Możecie Państwo zostać:

Złotym Darczyńcą – wpłacając darowiznę min. 1 000,00 zł.

Srebrnym Darczyńcą – wpłacając darowiznę min. 500,00 zł.

Brązowym Darczyńcą- wpłacając darowiznę min. 250,00 zł.

Jako Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów” będziemy niezmiernie wdzięczni za każde wsparcie tego celu, za co z góry serdecznie dziękujemy!

Galeria

 

 

Wróć na początek strony