Spotkanie sieciujące w ramach Programu Działaj Lokalnie 2021 w Krainie Dinozaurów

10 grudnia 2021 r. w Hotelu „Bajka” już w przedświątecznej atmosferze, pierwszych 6 grantobiorców Programu Działaj Lokalnie w LGD „Kraina Dinozaurów” miało okazję zaprezentować swoje projekty.

10 grudnia 2021 r. w Hotelu „Bajka” już w przedświątecznej atmosferze, pierwszych 6 grantobiorców Programu Działaj Lokalnie w LGD „Kraina Dinozaurów” miało okazję zaprezentować swoje projekty. Efekty pokazały, jak niewielkie środki potrafią przy zaangażowaniu i współpracy lokalnej społeczności przede wszystkim zintegrować i pobudzić do działania. Spotkanie to było również okazją do wymiany doświadczeń z realizacji, uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczenia kończących się projektów, ale również, co bardzo cieszy nas, jako Afiliowany Ośrodek Działaj Lokalnie do przekazania nam pomysłów na przyszłe nabory.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również nasi tegoroczni darczyńcy, którym należą się szczególne podziękowania, gdyż to dzięki ich wsparciu udało się zrealizować tak wiele dobrego, a im samym pokazać, jak dobrze spożytkowano ich wpłaty na rzecz realizacji Programu.

Dziękujemy:

- złotemu darczyńcy – Bever Sp. z o.o., Beata Wiench, Tomasz Wiench

- srebrnemu darczyńcy - Kancelaria Radcy Prawnego, Gabriela Sklorz

- srebrnemu darczyńcy – „Dzika Chata”, Ewa i Grzegorz Hajduk

Wszystkim grantobiorcom serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie oraz życzymy sukcesów w dalszej realizacji pomysłów i przedsięwzięć.

Realizacja z wydarzenia:    https://youtu.be/opDm-t5YMJc

Galeria

 

Wróć na początek strony