W niedzielę w dniu 28 maja spotkaliśmy się na kolejnym evencie związanym z inauguracją nowych i reaktywowanych questów w Krainie Dinozaurów.
W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy z terenu LGD Krainy Dinozaurów oraz questowicze z całej Polski. Quest „Meandrami Małej Panwi” jest kajakowym questem a więc związany z niezwykłą rzeką Mała Panew.
Uczestnicy wydarzenia spotkali się na przystani "Amazonka’’ w Kolonowskiem gdzie zostali przywitani przez zarząd naszego stowarzyszenia i właścicieli przystani państwa Ziaja.
Oczywiście obecny był również Dinozaur, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy.
O godz. 16.00 wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem spływu kajakowego a także został zaprezentowany quest kajakowy.
Po pełnym wrażeń i niespodzianek spływie rzeką Mała Panew, uczestnicy zostali przywitani na przystani Natura 24 przez Dinozaura oraz właścicieli przystani państwa Smykała.
Znalezienie skarbu kończącego quest odbyło się przy udziale muzyki i śpiewu prowadzonego przez animatora i wodzireja firmy Skeleton.
Taniec, zabawa i wspólne śpiewanie zakończyło spotkanie w blasku zachodzącego słońca.
Wszystkim uczestnikom wydarzenia, właścicielom firm kajakowych: Amazonka i Natura 24, firmie Skeleton oraz gościom z Czech – partnerom z Rymarova bardzo dziękujemy za obecność i wspólną zabawę. Już dziś zapraszamy na kolejny event w Kielczy w dniu 10.06.2023r. Do zobaczenia.
 

 

Wróć na początek strony