Nazwa dotowanego: Stowarzyszenie Akces

 

Data rozpoczęcia projektu: 2021-10-18

 

Data zakończenia projektu: 2021-12-17

 

Tytuł projektu: AKCELERATOR TALENTÓW

 

Cel projektu: Odkrywanie talentów, rozwój inteligencji wielorakich, wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, integracja dzieci i młodzieży i integracja międzypokoleniowa.

 

Działania zrealizowane w ramach projektu: „Akcelerator talentów”, dzięki któremu dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty, nie tylko muzyczne, kształtować wrażliwość artystyczną i rozwijać swoją osobowość, rozszerzyć perspektywę zawodową, a także tworzyć więzi społeczne oparte na mocnych podstawach, jakimi są wspólne zainteresowania. Dzieci przeżyły niezwykle twórczą przygodę, z której skorzysta cała lokalna społeczność. Dzieci nie tylko brały udział w indywidualnych i zespołowych lekcjach śpiewu, ale również w profesjonalnych zajęciach z ruchu scenicznego i teatru, z, kreatywnych zajęciach rozwijających, socjoterapeutycznych konkursach wokalnych o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Rezultaty projektu: Rezultatem był wspólny spektakl "Dziewczynka z zapałkami".

 

Odbiorcy projektu: Odbiorcami niestety zgodnie z obostrzeniami byli internetowi widzowie, których na chwilę obecną zanotowano około 3 tysięcy.

 

Partnerzy w realizacji projektu: Partnerami była społeczność uczniowska SP w Krasiejowie, rodzice, pracownicy, a także prywatna firma udostępniająca salę do prób.


Galeria

 

Wróć na początek strony