W JuraParku w Krasiejowie już po raz kolejny jest organizowana  Chata Świętego Mikołaja.

Na 26 listopada o 16:00 zaplanowano wielkie otwarcie Chaty Świętego Mikołaja, połączone z przyjazdem Mikołaja magicznym pojazdem, rozświetleniem choinek czy przemarszem Elfów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, zorganizowane zostaną również spotkania z Mikołajem w języku ukraińskim, które odbędą się 10, 17 – 19, 26 – 30 grudnia w określonych godzinach.

Bilety do Chaty Świętego Mikołaja są już dostępne w sklepie Chata Św. Mikołaja – Sklep JuraPark Krasiejów (juraparkkrasiejow.pl) w cenie 39,99 zł/os. (normalny) oraz 34,99 zł/os. (ulgowy).

Obiekt zamienia się w grudniu w niezwykłą, magiczną krainę, w której spotkać można nie tylko tego najważniejszego gościa – Świętego Mikołaja, który wręczy naszym pociechom prezenty, ale również zwariowane elfy, które przeniosą Was w baśniowy świat zabaw. Na najmłodszych dodatkowo będą czekać świąteczne warsztaty zdobienia pierniczków, tworzenia kolorowych, pachnących mydełek glicerynowych czy kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Szefowa kuchni zaprosi Was na przepyszny barszcz z krokietami, wigilijne pierogi czy przepyszny sernik na ciepło z gorącą czekoladą! To tylko kilka z wielu dań, na które czekamy cały rok!

W tej niezwykłej atmosferze organizowane są  również spotkania wigilijne dla firm. W tygodniu zapraszamy grupy zorganizowane w godzinach 8:00 – 15:00, natomiast osoby indywidualnie zwiedzające w weekendy, począwszy od 26 listopada oraz w tygodniu 26 – 30 grudnia w godzinach 11:00 – 18:00.

Pliki do pobrania

Spotkaj św. Mikołaja w Krasiejowie

Spotkania wigilijne dla firm

Wróć na początek strony