Jako partnerzy Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich projektu pn.: „Tradycja nasza kwietna – działania animacyjne wokół tradycji układania kwietnych dywanów” dofinansowanego przez   Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszamy do  konkursu plastycznego pt.: „Dywan kwietny – mój obraz lokalnej tradycji”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fragmentu kwietnego dywanu w wersji przestrzennej, tj. w formacie 3D, przy zastosowaniu dowolnej techniki i materiałów. Pracę dostarczyć należy do Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich (ul. Dworcowa 23, 47-100 Strzelce Opolskie) najpóźniej do 12 sierpnia 2022r. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w Regulaminie (w załączeniu) dostępnym na stronie internetowej www.centrum-kultury.euoraz w Dziale promocji PCK (77 412 30 13).

W załączeniu znajduje się również Karta zgłoszeniowa oraz Oświadczenie, które należy wypełnić podpisać i dołączyć do pracy. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas Festiwalu Dziedzictwa i Tradycji w ogrodzie Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich (ul. Dworcowa 23) w ostatnią niedzielę wakacji, tj. 28 sierpnia 2022r

Pliki do pobrania:

PDFKarta zgłoszeniowa - 209.3 kB (209,30KB)
PDFOświadczenie - 232.11 kB (232,11KB)
 

Dywan kwietny, plakat konkursu

Wróć na początek strony