W ramach działania ,,Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, podziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność realizacja projektu  grantowego.

 

Nabór 3/2017 przedsięwzięcie 2.3.6 – Organizacja wydarzeń sportowych, rajdów rowerowych, zajęć rekreacyjnych podkreślających specyfikę LGD

 

Tytuł ,, Z Dinozaurem w terenie’’

 

Grantobiorca

Tytuł realizowanej operacji

Data i miejsce wydarzenia

Opis operacji

Stowarzyszenie "Nasz Zakrzów Turawski"

Nas łączy rzeka

30.09 – 01.10.2017 r. -  Rzeka Mała Panew

Operacja miała na celu organizację dwudniowego spływu kajakowego, którego motywem przewodnim było hasło: nas łączy rzeka. Spływ rozpoczął się w Krupskim Młynie, pierwszy odcinek  liczył 22 km.. Wieczorem odbyło się spotkanie integracyjno-rekreacyjne z udziałem mieszkańców i przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z obszaru LGD, podczas którego rywalizowali w rożnego rodzaju konkurencjach np. bumper ball, siatkówce plażowej czy paintballu. Drugiego dnia, trasa   liczyła ok. 27 km  (z Kolonowskiego przez Turawę do Węgier). Spływ zakończył się w miejscowości Węgry, w pobliżu Izby Tradycji Kulinarnej, gdzie na uczestników czekały pamiątkowe wyróżnienia oraz poczęstunek, w skład którego wchodziły potrawy tradycyjne. W sumie w wydarzeniu wzięło udział ok. 70 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

 

 

Wróć na początek strony