W ramach działania ,,Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, podziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność realizacja  projektu  grantowego.

 

Nabór 3/2017 przedsięwzięcie 2.3.6 – Organizacja wydarzeń sportowych, rajdów rowerowych, zajęć rekreacyjnych podkreślających specyfikę LGD

 

Tytuł ,, Z Dinozaurem w terenie’’

 

Grantobiorca

Tytuł realizowanej operacji

Data i miejsce wydarzenia

Opis operacji

Stowarzyszenie sportowe: Uczniowski Klub Sportowy Gminny Ośrodek Szkolenia Dzieci i Młodzieży TURAWA

Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

26.08. 2017 r. - Osowiec

Operacja miała na celu organizację i rozegranie dwuczęściowego turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży (160 osób) - kategoria „żak” - rocznik 2008 i młodsi oraz trampkarze - rocznik 2003 i młodsi. Na turniej zostali zaproszeni zawodnicy z wszystkich gmin zrzeszonych w LGD Kraina Dinozaurów tj. z gminy Kolonowskie, Ozimek, Chrząstowice, Dobrodzień, Turawa, Zawadzkie i Zębowice W każdej kategorii wiekowej wystąpiło po 8 drużyn, z tym że organizatorzy wystawili po dwie drużyny w każdej kategorii wiekowej. Na turniej zostali również zaproszeni wszyscy mieszkańcy LGD, aby wspólnie kibicować i dopingować swoje drużyny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

 

 

Wróć na początek strony